Друк на чашці

Чашка є одним з актуальних і зручних презентів для будь-якого свята, заходи, презентації і так далі. Тим більше, область застосування чашок не обмежується ні статтю, ні віком, ні соціальним статусом. Чашка з логотипом стане відмінним рекламним інструментом і сприяє впізнаваності та популярності вашої компанії.

Друк на чашці

Друк на чашці

Чашки з нанесенням логотипу одні з лідерів серед сувенірної продукції, за своєю ефективністю. При цьому вартість на даний вид просування реклами набагато менше, ніж в інших рекламних каналах. Адже скільки разів в день, людина випиває каву або чай? Рівно стільки ж він буде бачити і всі навколишні нанесення логотипу на гуртку.

Зображення можна нанести не на кожну чашку. Одними з найбільш відповідних матеріалів для нанесення логотипу вважаються нержавіюча сталь, скло, кераміка і фарфор. Чашки зі скла дуже популярні серед власників барів, кафе і ресторанів. Вони в основному брендують своїм логотипом посуд, чашки і келихи.

Компанія «Бистропрінт» здійснить друк на чашці двома способами: тамподрук і деколь. Нанесення тамподруку відбувається за допомогою перенесення зображення з ескізу на поверхню чашки використовуючи силіконовий тампон. Такий метод дозволяє передати найменші деталі, після чого готове зображення відрізняється високою якістю і зносостійкість.

При нанесенні деколірованія використовують трафарет і спеціальні фарби з лаком для перенесення картинки на кружку. Такий метод нанесення зображення не настільки стійкий до різних механічних пошкоджень, але він дозволяє передати більш точний колір і набагато швидше наноситься.

Якісна чашка в яскравому дизайнерському оформленні безумовно буде перебувати на видному місці офісу або на кухонному столі у співробітника, партнера і клієнта. Основна перевага такого сувенірного подарунка – корисність і практичність.

Адже кожна людина, щодня, вдома і на роботі користується чашкою. Логотип, нанесений на кухоль, бачить не тільки її володар, а й усі навколишні. Це кращий спосіб просунути свій бренд і заявити про себе. Замовити чашки з логотипом Ви зможете у нас будь-яким зручним для вас чином з розділу “Контакти”. Будемо раді співпраці.

Comments

0 Comments Add comment

Leave a comment