Кожна людина, щодня, вдома і на роботі користується чашкою або кухлем. Починаючи свій робочий день, багато хто любить випити підбадьорливу чашечку кави або чаю. І дуже важливим є, як і сам процес задоволення від напою, так і якісний, стильний зовнішній вигляд посуду.

Друк на чашці

Компанія “Bistroprint” пропонує друк на чашці Київ і надає можливість перетворити буденний предмет в яскравий, красивий і оригінальний подарунок або сувенір. Друк фото на чашках є популярним видом нанесення в рекламній індустрії. Фірмовий друк, дозволяє прорекламувати послугу або продукцію компанії, а також ефектно заявити про себе на промо-акціях та інших заходах. Наші фахівці, за індивідуальним замовленням, допоможуть зробити якісне фото на чашках за оптимальною вартістю.

Брендований друк на чашках-ефективний маркетинговий хід, який дозволяє підвищити впізнаваність будь-якої компанії. На керамічний виріб можна нанести будь-яке зображення, напис або логотип. Існує кілька різновидів нанесення зображення на чашки. Термосублімація-це перший, основний етап. Він полягає в підготовці самої чашки під нанесення. На спеціальному обладнанні для друку встановлюють певні параметри, такі як правильна, якісна подача фарби, наповнена сублімаційними чорнилом. Потім підбирають відповідну температуру, задають потрібний час і розігрівають термопрес.

Вибране зображення, перед нанесенням, проходить спеціальну обробку і попередньо роздруковується на певному папері, яка здатна передати картинку без будь-яких спотворень, забезпечуючи чіткий, яскравий, насичений колір. Потім цей папір розміщують на чашці і переносять картинку на кухоль або будь-яку іншу керамічний посуд під певним впливом термопресу. Завдяки професійному обладнанню, виходить якісне нанесення з відтворенням найдрібніших елементів фотографій і написів.

Одним з важливих моментів друку за допомогою термосублімації є можливість нанесення зображення тільки на спеціальні білі чашки. Така технологія нанесення дозволяє виробляти чітку, яскраву і довговічну друк з рівномірністю при покритті фарбами.

Також, популярністю користується нанесення з індивідуальним дизайном, що послужить прекрасним подарунком для рідних і близьких, а також незвичайною прикрасою або сувеніром для співробітників, партнерів і клієнтів компанії. Такого виду посуд завжди знайде своє застосування в офісі або вдома. Створюючи свій унікальний дизайн, у вас є можливість надрукувати улюблене місце відпочинку, фото людини або вихованця, зображення будь-якого персонажа і багато іншого. Також, чашки з нанесенням друку, можуть мати будь-який розмір, форму і забарвлення. Білосніжна Кераміка є класичним варіантом, але існують різні кольорові моделі, які виглядають ефектно, стильно і незвично.

Замовте друк на чашці у нас, ми приємно здивуємо якістю і ціновою політикою, а також будемо раді співпраці.

Write A Comment