Друк на футболках, толстовках, чашках, келихах та інших предметах давно вже стала популярною і затребуваною послугою. Напевно, немає жодної людини, хто б не чув про даний спосіб друку.

Сублімаційний друк на чашках і друк на келихах, друк на будь-яких інших сувенірах-відмінна ідея подарунка для рідних і близьких,колег, партнерів.

Друк на чашках та друк на келихах

Друк на чашках, друк на келихах або друк на будь-яких інших предметах значно збільшує асортимент можливих презентів.

Дуже часто такі презенти, є відмінними рекламними сувенірами. Які будуть протягом тривалого часу нагадувати про вашу компанію .

Компанія “Bistroprint” пропонує вам широкий асортимент, якісну продукцію, оперативні терміни виготовлення, доступні ціни. Ми індивідуально підходимо до кожного замовлення, тому зможемо детально обговорити всі нюанси і побажання. Телефонуйте нам + 38(063) 759-81-01 і ми оперативно відповімо на всі ваші запитання.

друк на чашках і друк на келихах

Друк на гуртках одна з найпопулярніших послуг, серед наших клієнтів. Красива чашка з привабливим принтом або виконана в корпоративному стилі доступний кожному сувенір. За бажанням замовника ми нанесемо на виріб фотографію, що також робить продукцію оригінальною і незвичайною.

Друк на келихах набуває все більшої популярності. Якщо раніше друк на келихах можна було зустріти тільки на святковому посуді (наприклад келихи для молодят), то зараз це новий тренд. Друк на келихах висловлювань, побажань, приколів, милих зображень робить його не тільки практичним, але і оригінальним сувеніром. Основа-келих може бути стандартним або мати незвичайну форму і розмір.

На сторінках нашого сайту ви знайдете приклади наших робіт, а також Актуальні ціни та умови співпраці. Зв’язатися з нами ви зможете будь-яким зручним для вас способом з розділу “Контакти”. У нас ви зможете замовити:

1. Друк на футболках

2. Друк на толстовках

3. Друк на чашках

4. Друк на металевих табличках

5. Друк на різних поверхнях

6. Друк на пазлах

Друк корпоративної продукції за доступними цінами дозволить виготовити різного роду сувеніри, фірмові презенти, які можна роздати співробітникам для особистого користування. Наприклад, друк на чашках логотипу та індивідуальної інформації співробітника, що подвійно буде приємно.

Друк на футболках, які також можуть використовуватися співробітниками як в робочий, так і позаробочий час. У поважаючих себе компаніях незважаючи на масштаби звертають окрему увагу на деталі з корпоративною символікою, це можна сказати “хороший тон”. Через свою невисоку вартість такі корпоративні “фішечки” може дозволити собі кожен бажаючий, тому наші фахівці до ваших послуг.

Write A Comment