Друк на футболці

Одяг з нанесенням друку, користується високою популярністю серед людей, які бажають придбати оригінальну і креативну річ, підкреслити свою індивідуальність і звернути увагу на себе. Знайти готовий одяг з потрібним малюнком не так просто. Тому актуальною і затребуваною послугою є принт на футболках, майках, толстовках і на інших речах, на які можна перенести будь-яке зображення, унікальний малюнок, логотип компанії, улюблене фото кумира, героя мультфільму і так далі.

Друк на футболці

Компанія “Bistroprint” за сучасною технологією, пропонує виготовити друк на футболках Київ, від одного примірника до великого тиражу. Така послуга користується популярністю серед компаній, що бажають просунути свій бренд, підкреслити статус і стильно заявити про себе. Ми використовуємо новітнє професійне обладнання, яке дозволяє виробляти якісне нанесення зображення на будь-який одяг.

друк на футболці

Наші фахівці, при нанесенні, використовують цифровий друк, сублімаційний, трафаретний, шовкотрафаретний, друк флексом і термотрансферний друк. Цифровий друк дозволяє нанести малюнок високої якості, з широкою палітрою кольорів на натуральній тканині.

При трафаретного друку використовують водні фарби і наносять зображення з різними ефектами на синтетичну світлу ткати. Шовкотрафаретна відрізняється низькою вартістю і можливістю нанесення різних спецефектів. При використанні сублімаційного методу, можна зробити нанесення повнокольорового малюнка на всій футболці. Термотрансферний друк наносять на спеціальну плівку, після чого вирізують і переносять на темну тканину за допомогою термопресу. Метод нанесення флексом дозволяє робити друк нескладних зображень і написів від 1 до 3 кольорів.

На вартість готової футболки з печаткою впливають такі фактори як, розмір зображення, написи або фото, кількість використовуваних кольорів для друку, метод нанесення фарби, кількість дрібних деталей, якість використовуваних матеріалів, складність малюнка, якість пошиття одягу, обсяг тиражу, дизайнерські послуги і так далі. У компаніях, які використовують дешеві фарби, друк виглядає неякісно і змивається після декількох прань.

Ми використовуємо тільки найкраще, професійне, високоякісне нанесення друку, а також надаємо бавовняні футболки власного пошиття, які не сідають і не линяють при носінні.

Якщо вам необхідно швидке виконання замовлення, навіть у разі індивідуального пошиття одягу, ви можете скористатися терміновою печаткою і ми виконаємо вашу заявку в оптимальному співвідношенні ціни і якості. На нашому сайті, є зручна форма замовлення, яка дозволить заощадити час і вам не доведеться кудись бігти, для пошуку потрібної речі з нанесенням. Оплату можна зробити як готівковим, так і безготівковим платежем, а також скористатися кур’єрською службою доставки. замовте друк на футболках у нас, ми будемо раді співпраці і приємно вас здивуємо.

Comments

0 Comments Add comment

Leave a comment