Друк на футболках та толстовках в Києві

В наш час, друк принта на одязі користується високою популярністю серед креативних і стильних людей. Готовий одяг з потрібним нанесенням друку, знайти не так просто. Тому затребуваною і актуальною послугою друкарні, є друк на футболках, толстовках, майках, бейсболках і на іншому одязі, на якій можна розмістити різні зображення, написи, малюнки, логотипи компанії, фотографії та багато іншого.

Друк на футболках і толстовках в Києві

Друк на футболках і толстовках в Києві

Компанія «Bistroprint» пропонує помістити друк, фотодрук на футболці, брендировать одяг за сучасною технологією.

Ми виконуємо нанесення друку на вашу шаблоном або ж дизайнер нашої компанії розробляє ескіз з урахуванням всіх ваших ідей і побажань. Завдяки сучасному, професійному обладнанню, проводиться якісне зображення на будь-якому одязі, як оптом, так і в роздріб.

Фахівці нашої компанії використовують різні технології при нанесенні друку, такі як цифрова, термотрансферний, трафаретний, сублімаційний, шовкографія, друк флексом. За допомогою цифрового нанесення, малюнок виходить високої якості з широкою гамою кольорів. Термотрансферний друк при нагріванні, під тиском спеціального преса, дозволяє перенести зображення в важкодоступні місця і відмінно підходить для складних візерунків. Трафаретний друк заснована на водних фарбах, за допомогою яких можна надати зображенню додаткові ефекти.

Сублімаційний метод дозволяє зробити повнокольорове нанесення на всій футболці. Шовкографія наноситься через трафарет і надає довговічність і стійкість малюнку. Друк флексом використовують при нанесенні нескладних зображень до трьох кольорів.

Для оформлення замовлення ви можете залишити заявку на нашому сайті, і ми зв’яжемося з вами в найкоротші терміни. Також, у вас є можливість скористатися термінової печаткою, навіть при індивідуальному пошитті одягу. Зручна форма оплати дозволяє зробити, як готівковий, так і безготівковий розрахунок, а також є можливість скористатися службою доставки і провести розрахунок на місці.
Замовте друк на футболках і толстовках у нас, будемо раді співпраці.

Comments

0 Comments Add comment

Leave a comment