Компанія “Bistroprint” пропонує своїм клієнтам професійний друк на футболках і друк на толстовках. На сьогодні друк на текстильній продукції незвичайних і оригінальних принтів дуже популярна. І чим оригінальніше буде виконано виріб, тим більше уваги і відгуків воно отримає.

Друк на футболках та толстовках

Компанія “Bistroprint” володіє власними виробничими потужностями, сучасним обладнанням, широким асортиментом базових матеріалів, командою професіоналів своєї справи, тому нам є що вам запропонувати.

Наші базові толстовки та футболки виготовлені з якісних сучасних матеріалів, які практичні і зручні в носінні, а також є ідеальною основою для нанесення принта. Якісний друк на футболках і друк на толстовках, широкий вибір принтів або виготовлення виробу за вашим ескізом ми здійснимо оперативно. Все це дозволяє нам створювати сучасні, якісні та практичні толстовки та футболки з принтами, які не залишаться без уваги.

Принт на футболці або друк оригінального принта на толстовці є відмінним презентом. Такий індивідуальний подарунок неодмінно оцінять і будуть носити із задоволенням. Все що потрібно знати-це розмір виробу і підібрати яке саме зображення повинно бути нанесено.

друк на футболках і толстовках

Останнім часом великою популярністю ставали футболки або толстовки з текстом. Це може бути відома цитата, прикол або “девіз по життю”.

Друк на толстовках і друк на футболках актуальна для корпоративних подарунків. Ми нанесемо фірмову символіку на виріб і ви зможете вручати такі сувеніри своїм колегам, партнерам, потенційним замовникам, використовувати їх всередині компанії (фірмовий стиль, Одяг для змагань, промо заходів) і тд.

Футболки з логотипом на замовлення в Києві ви зможете оперативно замовити, зв’язавшись з нами по телефону: +38(063) 759-81-01 або будь-яким іншим зручним для вас способом з розділу “контакти“. І ми із задоволенням проконсультуємо вас з усіх питань.

Write A Comment