На сьогоднішній день, кращим способом підкреслити унікальність і індивідуальність можна за допомогою нанесення друку, малюнка, логотипу на одяг. Компанія “Bistroprint” займається розробкою і реалізацією виробів, прикрашених написами і принтами. Один з основних напрямків компанії-друк на одязі. Такого виду продукція буде цікава цінителям оригінального стилю.

Одяг з нанесенням друку

Друк на одязіОдяг з нанесенням друку застосовується в корпоративних цілях для співробітників компанії, також слугує відмінним подарунком для родичів і друзів на будь-яке свято, ще її використовують як брендовану сувенірну продукцію для клієнтів і партнерів фірми. Це унікальна можливість, при мінімальних витратах, показати свій стиль і індивідуальність.

У нас в наявності великий асортимент різноманітного одягу під нанесення друку, такий як футболки, Реглани, куртки, вітровки, сорочки, майки, бейсболки, толстовки, поло і так далі. А також надаємо широкий вибір розмірів і кольорів. За допомогою зручного онлайн-редактора, можна, за пару кліків, створити свій малюнок, фото або напис на одяг і оформити замовлення. Кожен виріб буде надруковано протягом 24-48 годин, в тому числі від 1 штуки, і швидко доставлено вам.

Компанія “Bistroprint” співпрацює з кращими виробниками текстильних виробів, тому у нас ви з легкістю знайдете 100% бавовна. Ми надаємо якісний сервіс і послуги за оптимальними цінами. Для того, щоб ви відчували себе вільно і комфортно, наші кваліфіковані фахівці виробляють одяг з високоякісних матеріалів, тестують продукцію і відповідають за кожен доставлений Вам товар. Наша компанія оснащена професійним обладнанням, що дозволяє робити нанесення зображення на будь-який товар з бавовни, сумішевих тканин і поліестеру декількома різновидами друку, такими як трафаретний Прямий друк, сублімаційний друк, цифровий друк і вишивка.

Трафаретний метод використовують для масового друку на одязі, від 50 до 100000 і більше готових виробів. Отримані написи і картинки можуть бути однотонними і кольоровими, відрізняючись довговічністю і зносостійкістю. Сублімаційний друк наносять на синтетику. Цифровий вид нанесення проводиться на струменевому принтері, використовують при цьому фарби для тканини.

Вишивку застосовують при обробці Текстилю шляхом шовкографії. Ми задіємо якісні витратні матеріали і сучасні технології нанесення друку при перенесенні зображення, написи або фото на основу. Також нашим основним завданням є задовольнити ваші творчі побажання і втілити в реальність найскладніші, несподівані і сміливі задумки дизайнера.

У нас ви можете замовити продукцію оптом або придбати товар в єдиному екземплярі за доступною ціною. Наші фахівці допоможуть оформити замовлення з урахуванням всіх ваших вимог і побажань. Зручна форма оплати дозволяє зробити як готівковий, так і безготівковий розрахунок. А також для отримання товару, що цікавить в найкоротші терміни, ви можете скористатися службою доставки і розрахуватися за продукцію при отриманні. Замовте (063) 759-81-01 у нас продукцію, будемо раді співпраці.

Write A Comment