Пропонуємо вашій увазі друк на пазлах. Це абсолютно нове універсальне напрямок, яке набуло масову популярність в останні роки. Пазли на замовлення – це універсальний і цікавий презент для всієї родини. Незалежно від віку винуватця торжества, такий подарунок завжди заходить на ура.

Калькулятор друку на пазлах

Калькулятор друку на пазлах

Спільне проведення часу всієї сім’ї за збиранням пазлів, на яких ще й власне зображення – згуртує всіх.

На нашому сайті представлений калькулятор друку на пазлах, завдяки якому дуже зручно переглядати вартість і підібрати необхідний формат пазлів. Наші фахівці зможуть розробити для вас оптимальний варіант продукції, виходячи з усіх ваших вимог і побажань.

Друк фото або будь-якого іншого зображення на пазлах здійснюється на сучасному обладнанні, з використанням якісних матеріалів. Ми гарантуємо високу якість продукції, що виготовляється. Друк на пазлах з картонної основи штампується оперативно і якісно. Можете не переживати, всі деталі будуть ідеально підходити один одному і не злипатися.

За бажанням замовника ми можемо виготовити пазли різних розмірів (великі і дрібні деталі), які можуть використовувати діти від 3 років. Наші пазли дуже люблять як дорослі так і діти. Таке заняття захоплює набагато більше, ніж ігри на гаджет. При збірки пазлів активно розвивається дрібна моторика, логіка, та й захопленість процесом, так як результат – це власне зображення.

Виготовлення пазлів з картону – одне з провідних напрямків нашої компанії. Калькулятор друку на пазлах дозволяє всім бажаючим попередньо прорахувати вартість поліграфічної продукції на замовлення.

Пазли з картону, досить міцні і яскраві, тому можете сміливо замовляти їх на подарунок рідним і близьким.

Також друк на пазлах можна сміливо назвати недорогим промо матеріалом, який ви зможете активно поширювати на своїх рекламних акціях, виставках і тд.

Якщо мислити з креативної боку, то пазли можуть виступати візитною карткою або навіть листівкою, на якій можна розмістити всі дані про вашу компанію або продукції.

Зв’язатися з нами Ви зможете будь-яким зручним для ВАс способом з розділу “Контакти“.

Write A Comment