Пропонуємо вашій увазі чашки з написом на замовлення. Друк на чашці недорого здатний викликати дорогі емоції і це перевірено нами. Незалежно від того для кого ви вирішили замовити чашки з написом в Києві, ми виготовимо її якісно і оперативно.

Чашка з написом

Чашки з логотипом компанії або фірмовим слоганом виконані в корпоративному стилі неодмінно стануть своєрідною “фішкою” Вашого офісу. Корпоративні чашки з іменами співробітників або з посадами створять особливу доброзичливу атмосферу під час офісних чаювань.

Друк на чашках активно використовується як ефективний і недорогий рекламний інструмент, який виправдовує себе на всі 100%. Лаконічний текст, зображення логотипу або інша запам’ятовується картинка, привабливий колір перетворює звичайну кухоль в оригінальний презент, здатний викликати оптимізм.

Напис на чашці, зображення на чашці, друк на чашці активно сприяють впізнаваності вашого бренду. При цьому така продукція розрахована не тільки на клієнтів компанії, але і на всіх співробітників, включаючи керівництво – це допомагає згуртувати колектив і підвищити корпоративний дух. Якщо у вас намічаються ділові переговори, рекомендуємо використовувати Посуд (Чашки, келихи) з фірмовою символікою – це значно підвищує довірче ставлення.

Чашка з фото і написом

Компанія “Бистропринт” пропонує вам створити унікальну чашку з фото і доповнити її написом (побажання, визнання, прикол і тд). У процесі виготовлення продукції ми використовуємо тільки якісні матеріали і останні технології друку. Ми стежимо за трендами в даній індустрії, тому знаємо як порадувати вас стильною чашкою, яка неодмінно сподобається і викличе тільки приємні емоції.

Друк фото на кухлях здійснюється завдяки сучасному обладнанню і сублімації. Сублімація являє собою можливість без втрати якості перенести необхідне зображення на різну поверхню (одяг, посуд, аксесуари).

Друк на чашках можуть дозволити собі як приватні особи, так і компанії різного рівня та масштабу. Чашки з написами можна сміливо використовувати в якості корпоративних презентів, рекламного носія, особистого користування. Ви можете вибрати готовий шаблон, що прискорить час виготовлення продукції або разом з нашими дизайнерами розробити макет майбутньої чашки з нуля.

Завдяки сучасним технологіям з’являється можливість перенесення тексту або зображення на предмет за короткий час, що робить друк на чашках – швидко.

На нашому сайті ви зможете підібрати варіанти оформлення друкованої продукції. Також ми здійснимо друк на сувенірах використовуючи ваші ідеї, зображення та врахуємо всі побажання.

Замовити друк на чашках ви зможете будь-яким зручним для вас чином з розділу “ контакти“.

Write A Comment