Друк логотипу на чашках

Чашка або кружка – невід’ємний, повсякденний предмет, яким користується кожна людина вдома або на роботі. Прокидаючись, щоранку, багато хто любить випити бадьорить чашечку кави або чаю. Важливим є, як і задоволення від випитого напою, так і стильний, якісний зовнішній вигляд чашки.

Друк логотипу на чашці

Друк логотипу на гуртках

Компанія «Бистропрінт» виробляє друк на кружках, перетворюючи звичайний предмет в красивий, яскравий і оригінальний сувенір або подарунок. У рекламній індустрії, друк логотипу, є популярним видом нанесення, що сприяє прорекламувати послугу або компанію, підвищити впізнаваність і ефектно заявити про себе. Наші кваліфіковані фахівці, допоможуть зробити якісне фото, зображення або напис, за індивідуальним замовленням.

Друк на кружках здійснюється декількома видами нанесення. Одним з основних є метод деколи, який відмінно підходить навіть для великого посуду. Перший етап друку – термосублимация, полягає в підготовці самої чашки під нанесення. Задаються певні параметри на обладнанні, такі як правильна подача фарби, наповнена якісними чорнилом. Потім розігрівають термопрес, підібравши відповідну температуру і потрібний час.

Перед нанесенням, потрібне зображення проходить певну обробку. Картинку попередньо роздруковують на спеціальному папері, забезпечуючи яскравий, чіткий, насичений колір без будь-яких спотворень. Потім малюнок розміщують на чашку і переносять друк під впливом термопресса. За допомогою професійного обладнання можна відтворити найдрібніші елементи написів і фотографій. Розміщення принта може бути одноколірним або багатобарвним, круговим або локальним. Наші кваліфіковані фахівці підберуть оптимальну технологію нанесення з урахуванням всіх ваших побажань.

Замовте друк на кружках у нас, і ми зробимо якісне нанесення будь-якої складності в максимально стислі терміни за доступними цінами. Зручна форма оплати дозволяє зробити готівковий і безготівковий платіж. Також можна скористатися службою доставки і розрахуватися на місці. Звертайтеся, будемо раді співпраці.

Comments

0 Comments Add comment

Leave a comment