У цій статті ми розглянемо сучасні технології друку, використовувані для створення якісних принтів і логотипів на всілякої продукції. Кожна з них підходить для вирішення певних завдань. Підібравши оптимальний варіант можна з легкістю домогтися бажаного ефекту.

Сучасні технології друку, їх види, переваги та особливості

Більшість сучасних технологій друку дозволяють наносити принти на поверхні різних фактур і відтінків, форм і матеріалів. Серед найбільш затребуваних способів декорування продукції можна виділити:

1. Цифровий метод

Цифровий друк, дозволяє створювати барвисті і гранично деталізовані зображення практично на будь-який текстильній основі. Незважаючи на те, що дану методику перенесення принтів не можна назвати дешевою, вона неймовірно популярна. Цей вид нанесення використовується для виготовлення авторського одягу, незвичайних подарунків і створення унікальної текстильної продукції.
Для цифрового друку найкраще підходять білі вироби або виконані в світлих тонах Розглянутий спосіб нанесення можна віднести до нових технологій друку, для виготовлення тиражу застосовується інноваційне обладнання та вдосконалені барвники. Серед переваг методу виділяють:
  • Високу швидкість виконання замовлень.
  • Багатий вибір барвистих відтінків.
  • Швидке створення макета і можливість його правок під час виготовлення продукції.
Варто відзначити, що дана технологія друку зображень передбачає використання барвників на водній основі. Завдяки цьому малюнки гіпоалергенні.

2. Термотрансферний метод

Термотрансферний друк підходить для нанесення зображень на рельєфну основу. Вона універсальна і застосовується для керамічних і скляних виробів, а також виконаних з дерева, пластику, шкіри, тканини та інших матеріалів. Основні технології друку, в тому числі і трансфер плівки за допомогою преса, вимагають дотримання:
  • Часу впливу на основу.
  • Режиму температури для фарбувальних речовин.
  • Рівня тиску на проміжний носій або оброблюваний матеріал.

3. Сублімаційний метод

Сублімаційний друк дуже популярна, що не дивно, адже з її допомогою можна наносити будь-які малюнки на гуртки, пазли, футболки та багато іншого. Фотографічна якість зображень за доступною вартості зробили даний метод одним з лідерів поліграфічних послуг.

Write A Comment