Наші останні роботи

что мы делаем?

печать на футболках

Друк на футболках

Принти на футболках в Києві. Докладно…

Печать на чашках

Друк на чашках

Друк на гуртках. Принт на чашці. Докладно…

Печать на табличках

Друк на табличках

Друк табличок. Друк табличок на пластику. Докладно…

Принт на толстовках

Принт на толстовках

Друк на толстовках на замовлення в Києві. Докладно…

Пазлы с фото

Друк на пазлах

Пазл з фото. Пазли на замовлення в Києві. Докладно…

Печать на вывесках

Друк на вивісках

Друк на металевих вивісках. Докладно…

Принт на худи

Принт на худі

Худі зі своїм принтом в Києві на замовлення. Докладно…

Печать на металле

Друк на металі

Сублімаційний друк на металі.Докладно…

Печать на крафт пакетах

Друк на крафт пакетах

Паперові пакети з логотипом.Докладно…

Якщо вам потрібен друк на футболках, або друк на толстовках-тоді вам до нас. Компанія “Вistroprint” оперативно здійснить для вас якісну роботу друк на футболках, худі, світшотах, толстовках, чашках та інших матеріалах. Якщо ви вже створили технічне завдання бажаної продукції, надсилайте нам його на пошту: info@bistroprint.kiev.ua і ми відразу ж зробимо розрахунок вартості Вашого замовлення.

Друк на футболках

Компанія “Вistroprint” займається якісним друком під замовлення: на футболках, майках, толстовках, світшотах, чашках, металевих табличках та інших поверхнях. Якщо у Вас є технічне завдання для розрахунку вартості надсилайте на пошту: info@bistroprint.kiev.ua безкоштовна консультація за номером: +38 (063) 759-81-01

На нашому складі є вибір базових матеріалів (текстилю , кераміки, мет матеріалів), на поверхню яких вдалині буде наноситься друк вашого зображення.

Футболки з принтом користуються широкою популярністю у людей різного соціального статусу і вікових категорій. Ніхто не хоче виглядати як всі, сучасні люди прагнуть до вираження індивідуальності і це проявляється у всіх деталях, особливо в гардеробі.

Нанесення принта дає можливість перенести на футболку сподобався оригінальний малюнок, зображення улюблених героїв коміксів і мультфільмів, фото кумира, логотип компанії. Послуга актуальна і користується попитом у компаній для просування бренду, бажаючих підкреслити Корпоративний стиль і статус співробітників, для проведення промо-акцій.

Друк на чашках

Bistroprint-найзручніше рішення, коли вам потрібен друк на гуртках, чашках, в тому числі від 1 штуки. Ми завжди прагнемо домогтися максимальної якості друку і передачі кольору, тому наші вироби найяскравіші і якісні. замовити друк на гуртках в Bistroprint ви можете будь-яким зручним для Вас методом з розділу “Контакти”. Наші менеджери підкажуть як найкраще розмістити фото, які особливості виготовлення такої продукції і терміни виготовлення.

Друк на пазлах

Друк на пазлах не менш популярна послуга, завдяки якій можна в підсумку отримати оригінальну продукцію сувенірного або рекламного характеру. Друк пазлів на замовлення в Bistroprint – це універсальний оригінальний подарунок: для сім’ї,дітей, колег, друзів і на будь-яке свято. Ідеально проведення часу за грою з пазлами з улюбленою фотографією. Ми гарантуємо якісний друк на пазлах. Деталі ідеально підходять один в одному. За бажанням замовника ми можемо здійснити друк пазлів будь-якого розміру. Пазли з фотографією дуже люблять діти, тому для самих маленьких ми можемо виготовити пазли на замовлення з невеликою кількістю деталей і великими елементами. Найцікавіше, що під час складання пазла, дитина розвиває дрібну моторику, логічне мислення і може навчатися по готовому пазлу.

Друк на металі

Вироби даного характеру мають широку сферу застосування. Друк на металі на замовлення може застосовуватися для виготовлення такої продукції:

— інформаційних металевих табличок;

— елементів інтер’єру;

— сувенірної та корпоративної продукції;

— вуличної реклами і тд.

Якщо вам потрібно замовити друк на металі компанія Bistroprint із задоволенням візьметься за замовлення будь-якої складності. Ми володіємо сучасним обладнанням і якісними матеріалами, що дозволяє нам виготовляти продукцію оперативно і за найприємнішими цінами.

Друк на табличках

Система навігації допомагає відвідувачу орієнтуватися в незнайомому приміщенні. З цією метою багато компаній замовляють виготовлення інформаційних табличок.

Вони виглядають більш презентабельно, ніж наклейки. Крім того, їх можна багаторазово переміщати, не пошкоджуючи покриття стін і клеїть шар вироби. Таблички використовуються для позначення:

— дверей різних організацій, що знаходяться в одній будівлі;

— назв відділів однієї компанії;

— зон з обмеженим доступом;

— адміністративних приміщень і т. д.

Вибір матеріалу для виготовлення табличок з написом залишається за замовником. Найбільш часто зупиняються на вінілових або алюмінієвих. Також нерідко використовують щільний папір, скло, дерево і метал.

Друк на вивісках

В Bistroprint ви можете замовити рекламні вивіски, які відповідають всім правилам розміщення.Підготовчі етап-збір всієї потрібної інформації, розробка і виготовлення макета. Після того як макет виготовлений і схвалений ми починаємо виробництво основного виробу. Завдяки методу повнокольорового друку або переносу ПВХ плівкою зображення наноситься на будь-яку поверхню (скло, метал, пластик).

До вже напівготової основі можна прикріпити різні елементи, наприклад: символи, букви і т.д. Для прикріплення застосовують клей або Кріпильні деталі.

Друк на крафт пакетах

Крафт пакети дуже щільно увійшли в сучасне життя. Цей матеріал активно застосовується для упаковки подарунків і товарів. Невисока вартість, стильний зовнішній вигляд робить крафт пакети затребуваними. Це високоміцна, а головне екологічна упаковка, яка виступає нарівні з поліетиленовою і пластиковою

Завдяки такій перевазі крафтових пакетів як повітропроникність крафт-паперу, таку упаковку активно використовують для продуктів харчування та інших товарів, свіжість яких потрібно зберегти якомога довше.

Завдяки сучасним технологіям, ми можемо виготовити не тільки практичні крафт пакети, але і досить привабливі презентабельні пакети. На їх зовнішню сторону такого крафт пакета можуть наноситися будь-які зображення і корисна рекламна інформація для потенційних клієнтів. Для цього використовують два методи друку: флексодрук і шовкографія.